Hay Day Yenilikler Güncellemeler

Etiketler: , , , ,

Hay Day - Yenilikler

Sevgili oyuncular, Hay Day ekibi, bugüne kadar oluşturmuş olduğumuz en büyük güncellemeyi sizlere sunmaktan gurur duyar. Aslına bakarsanız buna güncellemeden ziyade "geliştirme" desek yeri var:

HAYDİ BAŞLA!

· Yeni bölge: İlk defa çiftliğinin dışına çık! Bir tekneyle nehir boyunca git ve yeni yerler keşfet! Balıkçı Angus ile tanış, güzel doğanın tadını çıkar ve çiftlikteki işlerine küçük bir ara ver. Rahatla, balık yakala ve güzel vakit geçir.

· Hepsini topla: Her renk ve türden 30 farklı balık tut ve balık koleksiyonunda topla. Efsanevi Altın Alabalığı yakalayabilecek misin?

· Muhteşem elmas ödülleri: Yeni balıklar yakaladıkça elmas kazan. Ayrıca her balığın farklı boyutlarda olduğunu unutma. Tüm elmasları kazanmak için hepsini topla!

· Balıkçılık bölgeni, çiftliğinde bulduğun genişletme öğeleriyle genişlet. Genişletmeler, daha fazla balık avlamanı mümkün kılar ve koleksiyonunu tamamlamana yardımcı olur!

· Mini balıkçılık oyunu: Oltayı atmak ve balık çekmek için parmağını basılı tut. Bir balık yakaladığında heyecanlı takip başlayacak! Balığı yakalama noktasına getirmek için hareket ettir. Çabuk ol, yoksa kaçar!

· Balık ürünleri: Lezzetli balık burgerler ve balıklı börekler yap.

· Balıkçılığa dayalı olarak yeni başarıları tamamlayarak ödüller kazan.

Ekstra:
· Rusça destek eklendi
· Hay Day forumlarındaki büyük rekabetimize dayalı olarak: Müthiş oyuncu birliğimizden yeni postacı teşekkür notları
· Arkadaş listeleri üzerinde geliştirmeler ve hata düzeltmeleri
· Kayıp ilerleyiş ve öğelerle ilgili düzeltmeler

Bize gönderilen fikir ve düşüncelere bayılıyoruz! Hay Day'i daha da iyi bir hale getirmek için göndermeye devam et!

0 yorum :

Yorum Gönder